ESKaza
Nakliyat
İşyeri
Ferdi Kaza
Oto
Kasko Paketi
Trafik
Kasko Paketi

Ayrıcalıklı kasko için doğru adrestesiniz!

Günlük hayatımızın vazgeçilmez gereksinimlerinden olan aracınızla ilgili bir sorun yaşamadan önleminizi alın. Genel Sigorta’nın kasko paketi size, çok özel bir hizmet sunuyor.. Kaskonuz Genel Sigorta’dan ise Tek bir poliçe ile aracınız için çok sayıda rizikoyu teminat altına alırsınız.. Genel Sigorta’nın İstanbul ‘da başlattığı ‘Yedek Arabanız Var’ uygulaması ile de aracınız son derece çağdaş ve ileri teknoloji ile donatılmış Genel Servis’te onarılırken size yeni bir araç tahsis edilir.

Ana Teminat

Genel Sigorta’nın kasko paketi , motorlu kara taşıt araçlarının yanmasını, çarpmasını, çalınmasını veya kaza sonucu meydana gelecek diğer hasarlarını kapsar.

Genel Sigorta Kasko Poliçesi ile alacağınız Ayrıcalıklı Teminatlar

  • Hasarınızdan eskime payı düşülmez.
Özel aracınızda meydana gelecek hasardan eskime payı düşülmeden tam ödeme yapılır. Hasar sonucunda aracınız kaç yaşında olursa olsun, değişen parçalarından amortisman düşülmeden hasarınız tam olarak ödenir.
  • Hasar ikame zeyili yapılmaz.
Özel aracınızda meydana gelecek hasar durumunda ikame zeyili yapılmaksızın ödeme yapılır. Hasar anında, ödenen hasar kadar sigorta bedeli eksilir ve aracı eski değerine yükseltmek için ödenen hasar bedeli üzerinden prim alınır. Genel Sigorta kasko poliçesinde, bu bedel otomatik yükseltilir ve sigortalımızdan ek prim talep edilmez.
  • Enflasyondan korunma teminatı:
Yaşanan enflasyonist ortamda sigortalılarımızı bu etkilerden korumak amacıyla hasar anındaki gerçek değeri ödeme.
  • Ek prim almaksızın sel teminatı.
  • Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri ve terör teminatı.
  • Yetkili olmayan kişilerce aracın çekilmesi teminatı
Ek prim almaksızın, yetkili olmayan kişilere çektirilen araca gelen zararlar ile kurallara uygun olmadan çekilen veya çektirilen araçlara gelen zararlar teminata dahildir.
  • Ferdi Kaza Sigortası
Araçta yolculuk edenleri ve sürücüleri kazalara karşı koruyan Ferdi Kaza Sigortası: Kaza anında araçta bulunan şoför ve yolcuların vefatı veya sürekli sakat kalmaları halinde poliçede belirtilen limitlere kadar tazminat ödemesi yapılır.
  • İhtiyari mali mesuliyet teminatı
3. şahısların hasar taleplerine karşı araç sahibini koruyan trafik sigortası limitlerinin dışında ilave olarak verilen İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı ile güvencenizin arttırılması sağlanır.
  • Deprem
İstenildiği durumlarda deprem sonucunda aracınızın zarar görmesi, ek teminat olarak verilir.